فروشگاه آنلاین آنتی ویروس iProtect.ir خرید آنلاین آنتی ویروس دریافت آنلاین لایسنس و ارسال رایگان پستی به سراسر ایران
نمایندگی رسمی ESET در ایران
تحویل آنلاین و فوری لایسنس
دریافت آنی لایسنس آنتی ویروس پس از پرداخت
ارسال رایگان به سراسر ایران
برای سفارشهای پستی از طریق پست سفارشی
خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته
ارائه خدمات پس از فروش شبانه روزی
1 کاربره
25% تخفیف
  • در یک نگاه
  • مشخصات
  • سوالی دارید؟

محتویات محصول: 

یک کد فعالسازی Quick Heal Tablet Security از نوع Retail تک کاربره 

 شروع اعتبار لایسنس، از زمان اولین فعالسازی روی دستگاه میباشد.

کوئیک هیل تبلت سکیوریتی

معرفی اجمالی محصول:

از امروز با تبلت سكیوریتی اندروید کوئیک‌هیل از امنیت كامل تبلت خود لذت ببرید!
این نرم افزار با جلوگیری از نمایش تبلیغات اضافی نرم افزارهای اندروید، باعث عدم به هدر رفتن حجم اینترنت شما و افزایش سرعت شما میشود. این نرم‌افزار از دستگاه های تبلت همراه شما در برابر ویروس های ثبت شده حفاظت می‌كند و امنیتی كامل را برای دارندگان این وسایل در برابر تهدیدات شناخته شده و ناشناخته، برای دیدن سایت‌های امن فراهم می کند. این نرم افزار یک برنامه فوق العاده سریع و کاربرپسند با ویژگیهای شگفت انگیز مانند مسدودکردم تماس، مسدود کردن دریافت SMS، ذخیره سازی اطلاعات مهم شما بر روی کارت حافظه جانبی، جلوگیری از ورود ویروس از همه مسیرهای ممکن به دستگاه و کنترل ارتباطات شما در شبکه و اینترنت می باشد. ویژگی مهم ضد سرقت (Anti-Theft) آن موقعیت دستگاه گم شده یا به سرقت رفته را برای شما مشخص میکند.

ويژگیهای کلیدی:

 ویژگی ضد سرقت (Anti-Theft) تضمین می‌كند که تمام اطلاعات حساس بر روی دستگاه تبلت خود از دسترسی های غیر مجاز برای زمانی که گم یا دزدیده شده است، محافظت می شود .اگر دستگاه تبلت شما مفقود یا به سرقت رود، پس از ارسال یك پیامك به تبلت، آن را قفل می‌نماید و بدینوسیله ریسك افشای اطلاعات شخصی و محرمانه را كاهش می‌دهد.این ویژگی، دستگاه را بی فایده و دزد از آن قادر به استفاده و یا فروش آن نخواهد بود.
 هنگامی که تبلت همراه شما گم و سیم کارت تغییر كرده است ، شما یك پیام از پیش تعریف شده در شماره موبایل همراه خود دریافت می‌كنید.این پیغام به شما اطلاعات مربوط به شماره جدید، شماره IMEI و شماره سریال سیم کارت جدید را می دهد.
 در صورتی که تبلت همراه شما گم یا دزدیده شده، شما می توانید موقعیت جغرافیایی آن را ردیابی و تعیین كنید.شما می‌توانید تنها با ارسال SMS به تبلت همراه خود آنرا ردیابی كنید.
 شما به راحتی می توانید اطلاعات محرمانه خود را از حفاظت نمایید حتی اگر تبلت خود را از گم كرده‌اید و یا به سرقت رفته است. شما فقط نیاز به ارسال SMS برای پاک کردن تمام داده ها و جلوگیری از سوء استفاده از آن دارید.
 محافظت ویروس (Virus Protection)، سیستم فایل تبلت شما را در برابر انواع آلودگی ها محافظت می‌كند. محافظ ویروس همه‌ی فایل‌های دستیابی، ذخیره و باز شده موجود در دستگاه و همینطور در كارت حافظه را بررسی می‌كند. این محافظ همچنین همه‌ی فایل‌های ورودی را بلافاصله ویروسیابی می‌كند. همچنین می‌توانید با اسكن تبلت خود، هرگونه شیء مخرب موجود در دستگاه را یافته و ضمن خنثی سازی از گسترش آن جلوگیری نمایید.
 قابلیت مسدودسازی تماس‌های صوتی کوئیک‌هیل تبلت سكیوریتی به كاربران اجازه می‌دهد تا تعیین كند چه كسانی می‌توانند با او تماس بگیرند. ویژگی Call block به شما اجازه می‌دهد تا همه شماره‌هایی كه در لیست دفترچه تبلت شما وجود ندارد یا برخی شماره‌های خاص (لیست سیاه) بر روی گوشی خود مسدود سازید.
 ویژگی SMS block كاربر را قادر می‌سازد تا همه پیام‌های ناخواسته و آزاردهند را مسدود نماید. شما می‌توانید همه‌ی پیام‌هایی شماره‌های ناشناس -شماره‌هایی كه درلیست تبلت‌های موبایل موجود نیستند-، پیام‌های ارسالی از فرستنده‌های غیرشماره‌ای و نیز ارسال شده از شماره‌های موجود در لیست سیاه را مسدود سازید.
 ویژگی Backup کاربر را قادر میسازد تا کلیه اطلاعات خود را بر روی کارت حافظه جانبی دستگاه ذخیره سازی کند، از قبیل شماره های تماس، پیامک ها و عکس ها. حتی میتوانید آنها را در فضای اختصاصی ابری کوئیک هیل ذخیره نمائید.

حداقل سیستم مورد نیاز: 

تبلت دارای سیستم عامل اندروید نسخه 2.1 به بالا

صفحه نمایش 800X480 یا 1024x600 برای تبلت های 7 اینچی

صفحه نمایش 1280x800 برای تبلت های 10 اینچی

 
ویژگیها و مشخصات فنی:
   ضد ویروس  ضد بدافزار  امنیت در اینترنت و شبکه  ضد سرقت  نگهبان سیم کارت  کنترل از راه دور  مسدود کردن تماس گیرنده و پیامک  سازگار با سیستم عامل آندروید Android
  آندروید
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس:

ایمیل:

متن سئوال:

محصولات با برند مشابه

Quick Heal Tablet Security

محصولات با امکانات مشابه

ESET Mobile Security
Kaspersky Internet Security for Android